Купити запчастини для котла Maxus

Датчик температури для котла

Датчик температури призначений для роботи з автоматикою для котла Maxus, а також які оснащені PID режимом. Датчик призначений для вимірювання температури котла. Даний елемент закінчується двома проводами, які застосовуються для підключення до контролера. Кабель виготовлений з високотемпературним PCV покриттям. Вимірювальний елемент встановлений на іншому кінці кабелю. Діаметр датчику складає 8 мм.
Датчик температури для твердопаливного котла фото


Датчик температури вихідних газів

Датчик температури вихідних газів – це універсальний датчик для контролерів котла від виробника «Prond». Датчик виконаний з високоякісного матеріалу, стійкого до високої температури. Область застосування температури до 500°С. Діаметр даного датчика складає 6 мм.
Датчик температури вихідних газів для твердопаливного котла фотоКупити вентилятор для котла DM-120

Вентилятор для твердопаливного котла Maxus – це пристрій, який забезпечує процес оптимального та правильного горіння палива, методом примусової подачі повітря в камері спалювання твердопаливного котла. Корпус вентилятора виготовлений високоякісного сплаву алюмінію.
Вентилятор для твердопаливного котла фотоВентилятор WPA 140

Вентилятор для котла WPA-140 призначений для продування повітря в твердопаливних котлах центрального опалення. Конструкція вентилятора складається з двох частин алюмінієвого корпусу, в якому кріпиться двигун з зовнішнім ротором. Вхідний отвір закритий сіткою, випускний закінчується фланцем з монтажними отворами.
Вентилятор для твердопаливного котла WPA-140 фотоВентилятор для котла WPA-145

Вентилятор WPA 145 призначений для найбільшої ефективності функціонування котла, який працює на твердому паливі. Потік повітря складає 505 м3/год. Цього цілком достатньо для твердопаливних котлів потужністю до 120 кіловат. Даний вентилятор примусово нагнітає повітря в камеру спалювання палива, забезпечуючи більш інтенсивне та рівномірне згорання. Тим самим досягається підвищення ефективності та економічності твердопаливного котла.
Вентилятор для твердопаливного котла WPA-145 фотоВентилятор для котла WPA-160

Вентилятор від виробника WPA 160 застосовується для нагнітання повітря в камеру спалювання твердопаливного котла. Також він може застосовуватись для спільної вентиляції приміщень та опалення. Вентилятор працює при температурі навколишнього середовища від 0 до +40°С. Конструкція вентилятора складається з двох частин: алюмінієвий корпус, який монтується до внутрішньому ротору двигуна. Крильчатка виготовлена з алюмінієвого сплаву та кріпиться безпосередньо на вал двигуна.
Вентилятор для твердопаливного котла WPA-160 фотоВентилятор для котла WPA-180

Вентилятор WPA 180 G2E призначений для примусової подачі повітря в камеру згорання твердопаливного котла. Це сприяє кращому згоранню палива та підвищенню коефіцієнту корисної дії котла. Вентилятор рекомендовано застосовувати для котлів потужністю від 25 до 180 кіловат.
Вентилятор для твердопаливного котла фото WPA-180Ущільнювальний шнур

Ущільнювальний шнур для твердопаливних котлів квадратного січення виготовлений з вогнетривкого матеріалу та призначений для ущільнення дверцят котла і очисних отворів котла.
Ущільнювальний шнур для твердопаливного котла фото

Ручка для твердопаливного котла

Шнек-ручка для твердопаливного котла призначена для щільного закривання дверцят котла, для запобігання попаданню диму в котельне приміщення.
Шнек-ручка для твердопаливного котла фото

Комплект чистки твердопаливного котла

Комплект чистки твердопаливного котла призначений для догляду та ефективної очистки твердопаливного котла. Комплект складається з лопатки, щітки та гака.
Комплект чистки твердопаливного котла фото