Купити безперебійне живлення для твердопаливних котлів

Блок безперебійного живлення 300W

Купити безперебійне живлення Avansa 300W, яке призначене для контролю вихідної електричної мережі, а також коли вона відсутня. Даний блок безперебійного живлення застосовується в котельних приміщеннях, щоб запобігти втрату електроенергії та для продовження роботи котельного обладнання (твердопаливного котла, насосів та інших пристроїв, які безпосередньо підключенні до електромережі). Короткочасне навантаження даного блоку безперебійного живлення може сягати до 500 Ватт.
Блок безперебійного живлення дл твердопаливних котлів фото


Блок безперебійного живлення 500W

Блок безперебійного живлення Avansa 500W призначений для контролю вихідної електричної мережі, а також коли вона відсутня. Даний блок безперебійного живлення застосовується в котельних приміщеннях де знаходяться електричне обладнання з сумарним навантаженням 500 Ватт та короткочасно 700 Вт. Призначенням являється запобігання втрати електроенергії та для продовження роботи котельного обладнання (твердопаливного котла, насосів та інших пристроїв, які безпосередньо підключенні до електромережі).
ББЖ для твердопаливного котла фотоКупити безперебійне живлення 700W

Блок безперебійного живлення Avansa 700W призначений для контролю вихідної електричної мережі, а також коли вона відсутня. Даний блок безперебійного живлення встановлюється в котельному приміщенні де знаходиться велика кількість електричних пристроїв сумарним навантаженням 700 Ватт та короткочасно 900 Вт. Призначенням являється запобігання втрати електроенергії та для продовження роботи котельного обладнання (твердопаливного котла, насосів та інших пристроїв, які безпосередньо підключенні до електромережі).
Безперебійне живлення твердопаливного котла фотоАкумулятор для котла 60A-12V

Акумулятор застосовується в системах опалення з метою автономною електропостачання у випадку коли електромережа відсутня. В залежності від споживаної потужності може забезпечити роботу системи опалення (твердопаливного котла) від декількох годин до декількох діб. Номінальна напруга 12 В, ємність акумуляторної батареї 60А.
Акумулятор для котла фотоКупити акумулятор для котла 100A-12V

Акумулятор призначений для спільної роботи з блоком безперебійного живлення та застосовується в системах опалення з метою автономною електропостачання у випадку коли електромережа відсутня. В залежності від споживаної потужності може забезпечити роботу системи опалення (твердопаливного котла) від декількох годин до декількох діб. Номінальна напруга 12 В, ємність акумуляторної батареї 100А.
Акумулятор для твердопаливного котла фотоАкумулятор для котла 200A-12V

Акумулятор для твердопаливного котла призначений для роботи з блоком безперебійного живлення з метою автономною електропостачання у випадку коли електромережа відсутня. В залежності від споживаної потужності може забезпечити роботу системи опалення (твердопаливного котла) від декількох годин до декількох діб. Номінальна напруга 12 В, ємність акумуляторної батареї 200А.
Акумулятор для твердопаливних котлів Maxus фото