Реєстрація додаткового гарантійного терміну

Додаткова гарантія фото
Шановний клієнт, дякуємо, що придбали продукт нашого виробництва. На всю продукцію нашого виробництва поширюється гарантійні умови. В технічній документації до виробу знаходиться вся необхідна інформація, щодо наших гарантійних зобов’язань. На кожну продукцію діють основні та додаткові гарантійні терміни.
Кожен виріб, який придбаний у нашому магазині, чи в будь якому магазині дилерської мережі, необхідний пройти реєстрацію для додаткового терміну. В випадку не проходження реєстрації, виріб буде знаходитись лише на основних гарантійних термінах. Виробник твердопаливних котлів та опалювального обладнання гарантує відповідність продукту вимогам технічної документації та при дотриманні правил експлуатації, які вказаних в технічному паспорті виробу.

Перед реєстрацією перевірте кроки нижче!

– Переконайтесь, що виконані всі вимоги по інсталяції та підключенні які вказані в технічному паспорті продукту, що відповідають діючим нормам ДБН України!
– Перед реєстрацією гарантійного листа, відправте фотографії підключення котельні на електронну адресу service@wortex.com.ua, або на Viber (068)77-28-777.
*При необхідності отримання оригіналу або копії просимо звернутись до нас.