Купити пальники для твердопаливних котлів Maxus

Пелетний пальник Pancerpol фото

Пелетний пальник Pancerpol DUO

модель: TRIO UNI+
Пальник для котла від виробника «Pancerpol DUO» виготовляється потужністю від 25 до 100 кіловат та призначений для спалювання і подачі твердого палива. Паливо, яке спалюється в пальнику – це вугілля фракція від 3 до 35 мм, вугільний пил, а також пелета. Пелетний пальник виготовлений з мото-редуктором від виробника «Nord» – Це двигун з високими експлуатаційними характеристиками та підвищеної міцності гарантує високоякісну роботу протягом багатьох років.

Даний пальник подає паливо з допомогою шнекового подавача з бункеру котла. В результаті його роботи паливо подається у відповідних та правильних пропорціях, гарантуючи економічну роботу та простоту використання. Корпус та шнек пелетного шнекового пальника виготовлені з сталі. Коліно, чаша та вінець виконані з вогнетривкого чавуну, що забезпечує довготривалу та безперебійну роботу обладнання.Пелетний пальник Pancerpol фото
модель: TRIO UNI+

Пелетний пальник для котла Pancerpol TRIO

Пальник від виробника «Pancerpol TRIO» виготовляється потужністю від 25 до 100 кіловат та призначений для спалювання і подачі твердого палива. Паливо, яке спалюється в пальнику – це вугілля фракція від 3 до 35 мм, вугільний пил, а також пелета. Пелетний пальник виготовлений з мото-редуктором від виробника «Nord» – Це двигун з високими експлуатаційними характеристиками та підвищеної міцності гарантує високоякісну роботу протягом багатьох років.

Даний пальник подає паливо з допомогою шнекового подавача з бункеру котла. В результаті його роботи паливо подається у відповідних та правильних пропорціях, гарантуючи економічну роботу та простоту використання. Корпус та шнек пелетного шнекового пальника виготовлені з сталі. Коліно, чаша та вінець виконані з вогнетривкого чавуну, що забезпечує довготривалу та безперебійну роботу обладнання. В пальнику моделі «TRIO» оснащений поворотною ретортою, а також соплами подачі повітря. Поворотна реторта – це рухомий елемент, який має можливість очищувати шлаки, які виникають під час його роботи.Пелетний пальник KIPI фото
модель: Biomax LUX, Airmax P

Пелетний пальник для котла KIPI

Пальник від виробника KIPI – це повністю автоматичний пристрій останнього покоління, який призначений для ефективного та правильного спалювання пелети, а також агро-гранул (наприклад, пелета з соломи або шкарлупи соняшника). В автоматичному пальнику застосовані інноваційні рішення конструкції механізму очищення роторної камери спалювання, а також повітряної камери, завдяки тому пальник сам себе очищує від золи та попелу.

З допомогою пелетного пальника Ви маєте можливість економити до 60% коштів. Застосовані рішення, гарантують безперебійну роботу пальника та продовжують термін його дії. Опалення пелетами дають такі переваги: повна автоматизація та відсутність необхідного очищення, а також гарантують економію часу та високий комфорт використання. Пальник для спалювання пелети застосовується для любого типу котлів в домашніх господарствах та в промислових будівлях, а також з котлами центрального опалення і паровими котлами.Пальник на відпрацьовані масла Q-Elektronik фото
модель: DUO+, Airmax F

Пальник для котла на відпрацьовані масла Q-Elektronik

Пальники на відпрацьованих маслах від виробника Q-Elektronik являється універсальним завдяки, можливості спалювати різні гідравлічні, моторні масла та мазути. Конструкція даного обладнання безпечна та має коефіцієнт корисної дії 95%. Масляні пальники мають відкалібровані отвори для повітря. Дно чаші забезпечує рівномірне горіння палива, яке проходить повністю без диму.

На дні чаші знаходиться форсунки повітря, які створюються завихрення масла, що приводить до зменшенню звуку, а також до ефективного горіння палива. Масляний пальник являється універсальним тому, що його можна встановити в камеру згорання опалювального котла і він буде працювати на альтернативному джерелі енергії. Пальники від виробника Q-Elektronik мають можливість максимально просто, ефективно, надійно, а також екологічно нагрівати приміщення та отримувати гарячу воду.