Промислові котли на дрова українського виробництва

Твердопаливні котли моделі Maxus “PROM” являються потужними промисловими котлами які призначені для обігріву великих приміщень до 8000 квадратних метрів. Промислові твердопаливні котли Maxus PROM виготовляються потужністю від 75 до 400 кіловат. Промислові водогрійні котли використовують тверде паливо: дрова, вугілля, торф, брикети та інше. Дані опалювальні пристрої виготовлені з високоефективним теплообмінником, який виконаний з прямокутних труб, обладнаний багаторівневою подачею повітря, великою камерою спалювання палива. Котли Maxus мають можливість додатково бути обладнані пелетним пальником.
Конструкція промислового котла Maxus PROM проходить розширені та багатоступеневі випробування з перевіркою якості усіх додаткових елементів і котла. Матеріал виготовлення даного пристрою являє собою котлову сталь товщиною 6-8 міліметрів, марки 09G2S, яка експортується з Словенії. Конструкція камери спалювання, а також теплообмінника, виконані таким чином, щоб користувачу було легко і просто обслуговувати даний котел.

Зовнішній вигляд промислового котла Maxus PROM

Вигляд промислового котла Maxus PROM фото

Переваги промислових твердопаливних котлів Maxus PROM

Сталь твердопаливного котла Maxus PROM фото Котлова сталь 6-8 мм Теплоізоляція котла Maxus PROM фото Теплоізоляція 5-10 см
Камера завантаження в промисловому котлі Maxus фото Велика камера завантаження від 1050 мм Обслуговування твердопаливного котла Maxus PROM фото Легкість в обслуговуванні, та простота в чистці теплообмінника
Автоматичний контроль промислового котла Maxus PROM фото Автоматичний контроль 2000W Теплообмінник промислового котла Maxus PROM фото Теплообмінник з труб прямокутного профілю
Водяні рушта твердопаливного котла Maxus PROM фото Водяні рушти Гарантія твердопаливного котла Maxus PROM фото Гарантія 4 роки

Модельний ряд промислових котлів Maxus PROM

Maxus PROM 75kW
Промисловий твердопаливний котел Maxus моделі “PROM” потужністю 75 кіловат призначений для обігріву будівель за допомогою твердого палива. Промисловий котел від виробника здатний опалювати великі приміщення такі як: житлові будинки, цехи, склади, та інші будівлі площею до 750 квадратних метрів. Водогрійний котел Maxus PROM – це універсальний опалювальний пристрій в якому є змога спалювати багато видів твердого палива: дрова, вугілля, брикети, щепа, торф, вугільні брикети, солома, пелети. Промисловий котел Maxus PROM виготовлений з унікальною конструкцією завдяки якій, коефіцієнт корисної дії становить 88 відсотків. Теплообмінник в даному опалювальному пристрою виконаний з високоякісної котлової сталі товщиною 8 мм, марки 09G2S, дана сталь виготовляється в Словенії на заводі “ArcelorMittal”. Твердопаливний котел Maxus виготовлений таким чином, що може працювати в закритій і відкритій системі опалення. Промислові котли Максус характеризуються високою надійністю та великою ефективністю спалювання палива з низьким виділенням шкідливих речовин в атмосферу, також дані пристрої прості та легкі в обслуговуванні.

Характеристики твердопаливного котла

Потужність 75 кВт
Площа обігріву 250-750 кв.м
Об’єм води 150 л
Робочий тиск/випроб. 1,5/3 bar
ККД 88%
Вхід/вихід води 60/85°С
Розмір димохідної труби 220Ø
Муфти подачі/зворотки G2
Навантаж./макс. потужність 220V/38W
Висота до димовиходу 1120 мм
Вага 510 кг
Висота 1320 мм
Ширина 670/870 мм
Глибина 1360 мм

[згорнути]

Maxus PROM 98kW

Твердопаливний котел Maxus PROM потужністю 98 кіловат – це промисловий опалювальний пристрій, який призначений виключно для обігріву великих приміщень. Промисловий котел від виробника Maxus PROM – здатний обігріти такі приміщення: житлові будинки, складські, виробничі приміщення площею від 300 до 980 метрів квадратних. Промисловий  опалювальний пристрій PROM – це водогрійний і водночас універсальний, призначення якого – це спалювання різного виду твердого палива: дрова, вугілля, торф, брикети, солома, пелети. Промисловий котел Максус обладнаний високоефективним теплообмінником, завдяки якому котел досягає максимального коефіцієнту корисної дії, який становить 88%. Перевагою даного обладнання являється матеріал виконання, яким є сталь. Це – конструктивна котлова сталь, товщиною 6-8 мм, марки 09G2S, яка експортується з Словенії заводу “ArcelorMittal”. Твердопаливний котел Maxus PROM – працює в закритій та відкритій системі опалення. Дане опалювальне обладнання Maxus характеризується надійною роботою та якісним і високоефективним спалюванням палива з малими викидами шкідливих речовин в атмосферу.

Характеристики твердопаливного котла

Потужність 98 кВт
Площа обігріву 300-980 кв.м
Об’єм води 300 л
Робочий тиск/випроб. 1,5/3 bar
ККД 88%
Вхід/вихід води 60/85°С
Розмір димохідної труби 250Ø
Муфти подачі/зворотки G2
Навантаж./макс. потужність 220V/38W
Висота до димовиходу 1120 мм
Вага 510 кг
Висота 1320 мм
Ширина 870/1090 мм
Глибина 1360 мм

[згорнути]

Maxus PROM 150kW

Промисловий твердопаливний котел від виробника Maxus моделі “PROM” потужністю 150 кіловат виконаний для нагріву великих приміщень з допомогою спалювання твердого палива. Водогрійний котел Maxus застосовується для опалювання різних типів будівель від 1000 до 1500 кв.м з використанням такого палива: дрова, вугілля, торф, солома, брикети, пелети. Даний опалювальний пристрій обладнаний універсальною і унікальною конструкцією, завдяки якій котел досягає максимального ККД 88 процентів, також камера для спалювання становить від 750 мм (залежно від моделі). Промисловий котел Максус виконаний з конструктивної котлової сталі товщиною 6-8 мм, марки 09G2S, яка виготовляється в Словенії на заводі “ArcelorMittal”. Використання даних котлів – призначено для відкритих і закритих систем, які мають природну і примусову циркуляцію повітря.

Характеристики твердопаливного котла

Потужність 150 кВт
Площа обігріву 1000-1500 кв.м
Об’єм води 480 л
Робочий тиск/випроб. 1,5/3 bar
ККД 88%
Вхід/вихід води 60/85°С
Розмір димохідної труби 250Ø
Муфти подачі/зворотки G2
Навантаж./макс. потужність 220V/185W
Вага 1050 кг
Висота 1320 мм
Ширина 870 мм
Глибина 1610 мм

[згорнути]

Maxus PROM 200kW

Твердопаливний котел Maxus PROM потужністю 200 кіловат – відноситься до опалювальних пристроїв промислового призначення. Водогрійний котел від виробника Maxus призначений для обігріву великих за площею приміщень до 2000 квадратних метрів. Даний твердопаливний котел являється універсальним за рахунок спалювання різного виду палива такого як: дрова вугілля, брикети, солома, пелета, торф. Промисловий котел від виробника виготовлений з унікальним теплообмінником, який дає змогу отримати максимальний коефіцієнт корисної дії 88 відсотків. Матеріал з якого виготовлений котел Максус – це Словенська конструктивна котлова сталь, марки 09G2S, товщиною 6-8 мм, яка виробляється на заводі “ArcelorMittal”. Горіння проводиться в камері спалювання на водяній решітці, тим самим покращує ефективність вентиляції, а також якість горіння. Для ефективнішого спалювання палива, топка обладнана соплами вторинної подачі повітря. Даний опалювальний пристрій обладнаний автоматикою яка керує процесом горіння і вентиляторами подачі повітря.

Характеристики твердопаливного котла

Потужність 200 кВт
Площа обігріву 1200-2000 кв.м
Об’єм води 600 л
Робочий тиск/випроб. 1,5/3 bar
ККД 88%
Вхід/вихід води 60/85°С
Розмір димохідної труби 250Ø
Муфти подачі/зворотки фланець ДУ65
Навантаж./макс. потужність 220V/370W
Вага 1690 кг
Висота 2150 мм
Ширина 1150 мм
Глибина 1250 мм

 

[згорнути]

Maxus PROM 250kW

Твердопаливний котел промислової моделі Maxus PROM потужністю 250 кВт – призначений для обігріву досить великих будівель таких як: житлові комплекси, виробничі приміщення площею від 1600 до 2500 квадратних метрів. Котел від виробника Maxus PROM – це універсальний опалювальний пристрій який може працювати практично на любому типі твердого палива такого як: дрова, вугілля, щепа, солома, брикети, торф. Водогрійний промисловий котел облаштований високоякісним теплообмінним апаратом, який дає змогу пристрою досягати максимального ККД до 88 процентів. Водогрійний твердопаливний котел Максус виготовлений з високоякісної Словенської сталі, марки 09G2S товщиною 6-8 міліметрів, яка виробляється на заводі “ArcelorMittal”. Дане опалювальне обладнання обладнане соплами вторинної подачі повітря в камеру спалювання палива. Процес горіння проходить на водяних руштах, а це покращує процес горіння палива і ефективність вентиляції. Промисловий котел Maxus PROM оснащений автоматичним регулятором, який контролює процес горіння та вентиляторами подачі повітря.

Характеристики твердопаливного котла

Потужність 250 кВт
Площа обігріву 1600-2500 кв.м
Об’єм води 720 л
Робочий тиск/випроб. 1,5/3 bar
ККД 88%
Вхід/вихід води 60/85°С
Розмір димохідної труби 250Ø
Муфти подачі/зворотки фланець ДУ65
Навантаж./макс. потужність 220V/560W
Вага 1900 кг
Висота 2150 мм
Ширина 1200 мм
Глибина 1380 мм

[згорнути]

Maxus PROM 300kW

Один з найбільших промислових котлів від виробника Maxus PROM потужністю 300 кіловат – призначений для опалення великих приміщень до 3000 квадратних метрів. В якості палива, водогрійний котел Максус використовує тільки сухе паливо таке як: дрова, солома, пелета, щепа, вугілля, вугільні брикети. Конструкція котла являється простою і легкою в обслуговувані. Промисловий твердопаливний пристрій обладнаний високоефективним теплообмінним апаратом, завдяки якому дане опалювальне обладнання досягає коефіцієнту корисної дії до 88 відсотків. Конструкція водогрійного котла великої потужності Maxus виготовляється з конструктивної котлової сталі. Дана сталь виробляється в Словенії на заводі “ArcelorMittal”, товщиною 6-8 мм, марки 09G2S. Камера спалювання палива облаштована соплами вторинної подачі повітря, також горіння проводиться на водяних колосниках, тим самим покращується процес спалювання палива та ефективність вентиляції. Процесом горіння, а також подачею повітря, керує автоматичний регулятор, який являється лідером в Польщі з виробників даних пристроїв.

Характеристики твердопаливного котла

Потужність 300 кВт
Площа обігріву 2000-3000 кв.м
Об’єм води 860 л
Робочий тиск/випроб. 1,5/3 bar
ККД 88%
Вхід/вихід води 60/85°С
Розмір димохідної труби 350Ø
Муфти подачі/зворотки фланець ДУ80
Навантаж./макс. потужність 220V/560W
Вага 2250 кг
Висота 1970 мм
Ширина 1200 мм
Глибина 1630 мм

[згорнути]

Maxus PROM 350kW

Твердопаливний котел українського виробника Maxus потужністю 350 кіловат являється одним з найбільших промислових котлів моделі “PROM” Водогрійний котел Максус призначений для обігріву великих будівель таких як: житлові комплекси, автосервіси, автомийки, виробничі та інші приміщення, які мають площу до 3500 квадратних метрів. Твердопаливний котел Maxus виготовлений для спалювання такого палива: дрова, вугілля, вугільні брикети, солома, щепа, пелети. Конструкція, а також теплообмінний апарат виконані з сталі марки 09G2S, товщиною 6-8 мм, яка виготовляється на заводі “Pancerpol”, який розташований в Словенії. Теплообмінник даного пристрою являється високоефективним, завдяки якому коефіцієнт корисної дії становить до 88%. Для ефективнішої роботи обладнання, згорання палива проводиться на водяних колосниках, тим самим покращується процес спалювання та ефективність вентиляції, а також камера спалювання обладнана соплами вторинної подачі повітря. На зовнішній стороні твердопаливного котла Maxus розташований регулятор, який керує процесом горіння, а також вентиляторами, які подають повітря в камеру спалювання палива.

Характеристики твердопаливного котла

Потужність 350 кВт
Площа обігріву 3500 кв.м
Об’єм води 980 л
Робочий тиск/випроб. 1,5/3 bar
ККД 88%
Вхід/вихід води 60/85°С
Розмір димохідної труби 350Ø
Муфти подачі/зворотки фланець ДУ80
Навантаж./макс. потужність 220V/560W
Вага 2500 кг
Висота 2270 мм
Ширина 1400 мм
Глибина 1630 мм

[згорнути]

Maxus PROM 400kW

Найбільший промисловий котел від виробника Maxus моделі “PROM” потужністю 400 кіловат виготовлений з однією метою – це опалення виключно великих приміщень до 4000 метрів квадратних. Водогрійний котел Максус призначений для сухого палива такого як: дрова, вугілля, брикети, солома, пелети, щепа. Конструкція та теплообмінник промислового котла Maxus виготовлені з 6-8 міліметрової сталі, марки 09G2S, яка виробляється в Словенії на заводі “ArcelorMittal”. В даному котлі спалювання палива проводиться на водяних руштах, що збільшує ефективність згорання, а також ефективність вентиляції. Камера спалювання палива виготовлена з вбудованими соплами вторинної подачі повітря. Опалювальний пристрій керується за допомогою автоматичного регулятора процесом горіння, а також вентиляторами подачі повітря. Промисловий твердопаливний котел Maxus оснащений якісною теплоізоляцією у вигляді мінеральної вати товщиною 5-10 см.

Характеристики твердопаливного котла

Потужність 400 кВт
Площа обігріву 4000 кв.м
Об’єм води 1170 л
Робочий тиск/випроб. 1,5/3 bar
ККД 88%
Вхід/вихід води 60/85°С
Розмір димохідної труби 350Ø
Муфти подачі/зворотки фланець ДУ80
Навантаж./макс. потужність 220V/560W
Вага 2800 кг
Висота 2570 мм
Ширина 1400 мм
Глибина 1630 мм

[згорнути]