Твердопаливні котли тривалого горіння

Котли фірми “Wortex” – це зварна металева конструкція з жаростійкої сталі і розвиненою поверхнею прийому тепла. Котел канального типу, конструкція якого гарантує стабільність його теплових характеристик упродовж усього терміну служби без погіршення його основних показників. За рахунок унікальної конструкції досягається високий коефіцієнт корисної дії до 85 відсотків. Це в свою чергу дає можливість економити значні кошти, та паливо, в порівнянні з існуючими газовими котлами. Теплообмінник даного опалювального котла виконаний з конструктивної котлової Словенської сталі, товщиною 6 мм, марки (09G2S).
Котли від виробника Maxus ECO виготовляються потужністю від 15 до 30 кВт з автоматичним або ручним контролем згоряння палива. Котли водогрійні, нижнього типу горіння розраховані на застосування в якості палива дрова, вугілля, торф, щепа, брикети, тирса, солома, вугільні брикети, також дані опалювальні котли можуть працювати в закритій і відкритій системі.

Зовнішній вигляд тведопаливного котла Maxus ECO

Твердопаливний котел Maxus ECO фото

Особливості твердопаливних котлів Maxus ECO

Високий ККД твердопаливного котла Maxus ECO фото Високе ККД зумовлене унікальною конструкцією теплообмінника Автоматика тведопаливного котла Maxus ECO фото Чіткий контроль температури ручним регулятором тяги
Велика камера завантаження в котлі ECO фото Велика камера завантаження, та довжина дров від 55 см Чистка твердопаливного котла Maxus ECO фото Легкість в обслуговуванні, та простота в чистці теплообмінника
Водяні рушта твердопаливного котла Maxus ECO фото Водяні рушта Гарантія твердопаливного котла Maxus ECO фото Гарантія 4 роки
Димові шляхи твердопаливного котла Maxus ECO фото Довжина димових шляхів від 120 см Сталь твердопаливного котла Maxus ECO фото Якісна котлова сталь товщиною 6 мм

Модельний ряд твердопаливних котлів Maxus ECO

Maxus ECO 15kW
Найменший в ряді котлів Maxus ECO потужністю 15KW, чудово підходить до невеликих будівель, дачних будинків, а також інших приміщень площею 60-150 кв.м. Конструкція котла від виробника Максус доволі проста та легка в обслуговувані і управлінні, також даний пристрій обладнаний дворядним теплообмінником. Водогрійний котел Maxus ECO являється універсальним за рахунок широкого вибору палива, яке можна спалювати: дрова (дуб, бук, граб вільха, береза, сосна, ялиця), вугілля, антрацит, тирса, брикети, солома, відходи виробництва. Котел виготовляється в двох варіантах: перший варіант – це котел з автоматичним регулятором контролю температури, другий – ручний регулятор температури, також додатково котел може бути обладнаний пальником, який працює за допомогою відпрацьованого масла. В комплекті поставки даного опалювального пристрою входять такі елементи: механічний датчик температури/тиску, взривний клапан, засоби чистки (лопатка, гачок).

Характеристики котла

Потужність 15 kWt
Площа обігріву 60-150 кв.м
Об’єм води 75 л
Робочий тиск, випроб. 1,5/3 bar
ККД 85%
Вхід/вихід води 60/85 C
Розмір димовиходу 150×150 мм. / 160 Ø
Завантаж. палива 25 кг
Муфти подачі-зворотки G1’1/2
Висота до димовиходу 950 мм.
Вага без води 210 кг
Висота 1390 мм.
Ширина 600 мм.
Глибина 920 мм.

[згорнути]

Maxus ECO 20kW

Один з найменших в ряді котлів Maxus ECO потужністю 20KW, ідеально підходить для заміських будівель, магазинів, виробничих об’єктів площею 80-200 метрів квадратних. Конструкція водогрійного котла Maxus ECO є собою легку і просту в обслуговуванні, також конструкція теплообмінника являє собою дворядну систему. Твердопаливний котел від виробника Maxus моделі “ECO” являється універсальним завдяки спалюванню широкого асортименту палива: дрова: бук, дуб, граб, береза, вільха, сосна, ялиця, також вугілля, пелети, тирса, брикети, солома і різні відходи виробництва. Котел такого типу може бути виготовлений в двох варіантах. Варіант перший – це даний пристрій обладнаний автоматичним регулятором температури, другий варіант – це ручний регулятор температури, також виробник даного обладнання може додатково обладнати котел пальником, який працює на відпрацьованому маслі. Котел поставляється в такому з таким обладнанням як: механічний датчик температури/тиску, взривний клапан, а також елементи чистки – це лопатка і гачок.

Характеристики котла

Потужність 20 kWt
Площа обігріву 80-200 кв.м
Об’єм води 85 л
Робочий тиск, випроб. 1,5/3 bar
ККД 85%
Вхід/вихід води 60/85 C
Розмір димовиходу 160×160 мм. / 160 Ø
Завантаж. палива 35 кг
Муфти подачі-зворотки G1’1/2
Висота до димовиходу 1010 мм.
Вага без води 240 кг
Висота 1450 мм.
Ширина 600 мм.
Глибина 950 мм.

[згорнути]

Maxus ECO 25kW

Твердопаливний котел Maxus ECO виконаний з потужністю 25KW і ідеально підходить для опалення заміських будівель, магазинів, невеликих виробничих та офісних приміщень площею від 100 до 250 м². Конструкція водогрійного котла являється простою і легкою в управлінні та обслуговувані. Теплообмінник даного пристрою виготовлений з дворядною системою. Котел Maxus ECO – це універсальний пристрій, завдяки якому можна спалювати різні типи палива такі як дрова: (бук, град, дуб, вільха, сосна, ялиця, та інші.), вугілля, торф, брикети, пелета, солома. Котел від виробника даної моделі виготовляється в двох варіантах, з автоматичним регулятором температури та ручним регулятором температури, також даний пристрій може бути обладнаний пальником на відпрацьовані масла, завдяки врізки його в дверцята котла. Поставка даного опалювального обладнання здійснюється з такими додатковими елементами: механічний датчик тиску і температури, запобіжний клапан, а також елементами для обслуговування і чистки котла (лопатка і гачок).

Характеристики котла

Потужність 25 kWt
Площа обігріву 100-250 кв.м
Об’єм води 95 л
Робочий тиск, випроб. 1,5/3 bar
ККД 85%
Вхід/вихід води 60/85 C
Розмір димовиходу 170×170 мм. / 160 Ø
Завантаж. палива 37 кг
Муфти подачі-зворотки G1’1/2
Висота до димовиходу 1010 мм.
Вага без води 280 кг
Висота 1450 мм.
Ширина 650 мм.
Глибина 950 мм.

[згорнути]

Maxus ECO 30kW

Твердопаливний котел Maxus ECO потужністю 30KW, в загальному підходить до заміських будинків, магазинів, невеликих виробничих та офісних приміщень, площа яких складає від 120 до 300 метрів квадратних. Конструктивно простий в обслуговуванні та управлінні, який обладнаний трирядним теплообмінником. Котел Максус ECO – вважається універсальним за рахунок спалювання в ньому різного виду палива такого як дрова: граб, дуб, бук, вільха, сосна, ялиця; вугілля, щепа, тирса, опилки, торф, брикети. Водогрійний котел виробляється в двох різних варіантах: 1-ий з автоматичним регулятором температури; 2-ий з ручним регулятором температури. Котел має можливість врізки в дверцята котла пальника на відпрацьовані масла, що підтверджує його універсальність. При поставці даного котла Maxus ECO даються додаткові елементи такі як: механічний датчик тиску і температури, запобіжний клапан, а також комплект чистки котла (гачок та лопатка).

Характеристики котла

Потужність 30 kWt
Площа обігріву 120-300 кв.м
Об’єм води 105 л
Робочий тиск, випроб. 1,5/3 bar
ККД 85%
Вхід/вихід води 60/85 C
Розмір димовиходу 180×180 мм. / 180 Ø
Завантаж. палива 62 кг
Муфти подачі-зворотки G1’1/2
Висота до димовиходу 1070 мм.
Вага без води 310 кг
Висота 1650 мм.
Ширина 650 мм.
Глибина 950 мм.

[згорнути]