Купити запчастини для інсталяції котла

Група безпеки котла

Група безпеки призначена для захисту твердопаливного котла та застосовується в закритих системах опалення. Корпус даної групи виготовлений з литої латуні без з’єднань. Підключення: 1” внутрішня різьба. Запобіжний клапан: 3 бар, ½” х¾”. Манометр: 0 ÷ 4 бар. Автоматичний розповітрювач 12 бар. Робоча температура до 120°С.
Група безпеки твердопаливного котла фото


Купити захисний клапан STS 20

Захисний клапан Watts STS 20 застосовується в твердопаливних котлах Maxus та призначений для захисту від перегріву котла при потужності не більше ніж 93 кіловат. Діаметр приєднання складає ¾’. Матеріал виготовлений: латунь з нікельованим покриттям.
Захисний клапан STS 20 фотоБак розширення для котла

Розширювальний бак (мембранного типу) призначений для компенсації розширення теплоносія при зміні температури в системах опалення. Також мембрані баки застосовуються для підтримки робочого тиску та зменшення гідравлічних ударів в системі опалення. Розширювальний бак для повинен бути об’ємом 10% від всього об’єму води в системі. Робоча температура становить від -10 до +100°С, максимальний тиск 6 бар, робочий тиск 1,5 бар, діаметр приєднання становить ¾’.
Бак розширення для твердопаливного котла фотоКупити трьохходовий термостатичний клапан

Термостатичний клапан застосовується в системі центрального опалення, який монтується на зворотному трубопроводі котла з функцією захисту твердопаливного котла від корозії, яка виникає через занадто низьку температуру води, яка повертається до джерела тепла. Висока температура повернення води продовжує термін дії твердопаливного котла та підвищує його ККД. Встановлення даного трьохходового клапана рекомендується при кожному твердопаливному котлі. Максимальна температура 95°С, максимальний тиск: 10 бар.
Трьохходовий термостатичний клапан фотоТрьохходовий клапан для ГВП

Термостатичний змішувальний клапан призначений для регулювання температури в системах гарячого водопостачання та центрального опалення. Дані клапани повинні застосовуватись там де необхідний захист від занадто гарячої води, а також де потрібна швидка реакція на зміну температури та тиску води. Термостатичний клапан для ГВП забезпечує безпечне перегрівання води, без небезпеки користувача отримати опіки. Матеріал виготовлення: латунь, максимальна температура теплоносія: 90°С, максимальний тиск: 10 бар.
Трьохходовий клапан для гарячого водопостачання фотоТрьохходовий змішувальний клапан

Трьохходовий клапан – це змішувальний клапан, який виготовлений з латуні та оснащений ручкою для регулювання. Дані клапани застосовуються там де необхідна температура води досягається шляхом змішування у відповідних пропорціях гарячої води з твердопаливного котла. Робоча шкала, яка розташована на кришці ручки, дає можливість точно та правильно визначити ступінь відкриття клапана. Максимальна температура становить 110°С, максимальний тиск: 10 бар.
Трьохходовий клапан для центрального опалення фотоЗворотній клапан

Клапан зворотного ходу теплоносія призначений для запобігання небажаного зворотного ходу води в любому типі системи опалення та водопостачання. Зворотний клапан виготовлений з латуні, пружина нержавіюча сталь, номінальний тиск до 16 бар, робоча температура від 0 до 80°С.
Зворотній клапан для системи опаленняЦиркуляційний насос

Циркуляційний насос – це важливе обладнання сучасної системи опалення та водопостачання. Відсутність в системі даного обладнання приведе до неефективної та небезпечної роботи опалювальної системи. Основна функція насоса для центрального опалення це проганяти теплоносій по опалювальним контурам під тиском не даючи можливості їй зупинятись. Мінімальна температура води 1°С, максимальний робочий тиск 10 бар, максимальна температура навколишнього середовища, максимальна температура води 110°С.
Циркуляційний насос для центрального опалення фото