Часті питання та відповіді по роботі котлів

Часті питання та відповіді фото Люди які користуються опалювальним обладнанням, часто задаються питаннями по їх роботі. Наша компанія вирішила зробити даний розділ, та відповісти на найчастіші питання від наших потенційних клієнтів. Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання, задайте його нашим менеджерам по контактним телефонам.
Низька продуктивність котла?

Низька продуктивність котла може виникати в багатьох випадках:

1. Засмічення каналів топочних газів – для виправлення потрібно очистити канали топочних газів через очисні отвори.
2. Не має припливу свіжого повітря в котельне приміщення – Перевірити стан припливної вентиляції в котельній, покращити її прохідність.
3. Спалення невідповідного палива – Застосовувати паливо відповідної якості.
Неправильно дібрана потужність котла до площі опалювання – для високої ефективності котла завжди потрібно купувати та встановлювати котел з запасом по потужності.
4. Неправильна виконане та підключене устаткування центрального опалення – для правильного підключення дотримуйтесь встановленню опалювальної системи виключно по схемі яку Вам було дано при покупці котла.
5. Неправильна робота контролера, вентилятора – Відрегулювати установки контролера згідно з погодними умовами та видом палива.
6. Якщо контролер або подача функціонує не правильно – скористайтесь інструкцією обслуговування контролера.

[згорнути]

Чому котел димить?

Котел димить при невиконанні деяких умов:

1. Недостатня тяга димоходу – Перевірити прохідність димоходу та його параметри, перевірити чи димохід не нижчий, ніж найвищий гребінь даху.
2. Засмічення каналів продуктів згоряння – Очистити котел через очисні отвори.
3. Знищення ущільнювачів для дверей та очисних отворів – Замінити ущільнювач дверей та очисних отворів (це експлуатаційний матеріал, який треба регулярно замінювати).
4. Неправильне поєднання котла з димоходом – Перевірити докладність поєднання котла з димоходом по схемі підключення.

[згорнути]

Різке зростання температури та тиску в котлі

В даному випадку потрібно перевірити та виправити такі дії:

1. Закриті клапани,крани на устаткуванні – Відкрити клапани, крани.
2. Замерз розширювальний бак – Нагріти розширювальний бак.

[згорнути]

Чому витикає вода з котла?

Так зване “протікання котла” є натуральним явищем, яке постає в результаті різниці температури в котлі, для того потрібно: перевірити вологість палива. При запуску котла та після кожної перерви в роботі треба “розігріти котел”, тобто підігріти його до температури 70°C та підтримувати цю температуру протягом кілька годин.

[згорнути]

Чому чутні стукіти та вибухи в котлі?

Найчастішою проблемою являється наявність повітря в системі центрального опалення з котлом, наприклад, у результаті неправильного наповнення системи та котла водою. Для того потрібно вигріти котел, тобто утримувати температуру вище 70°C довгий час до моменту повного усунення пузирів повітря з котла, випуск повітря з устаткування центрального опалення за допомогою клапанів додаткового випуску повітря в батареях центрального опалення.

[згорнути]