Довідник покупця опалювального обладнання

Перед замовленням, Ви повинні ознайомитись з політикою продажу та поверненням наших товарів.
Якщо у вас виникли будь-які питання (наприклад щодо підбору обладнання, реалізації замовлення, сервісу) будемо раді допомогти Вам з понеділка по п’ятницю з 8.00 – 18.00. З питаннями, будь ласка, зв’яжіться по номеру (київстар) 068 77 28 777, (МТС) 099 30 46 777 або електронною поштою: office@wortex.com.ua.

Виконання замовлення

Замовлення повинно бути виконане за допомогою заявки в інтернет-магазині. Кожне прийняте замовлення буде підтверджене по електронній пошті, яке містить дані про доставку, інформацію про кількість і ціни замовлених товарів, спосіб оплати, рахунок-фактура, а також при необхідності товарна накладна. В процесі замовлення ми надсилаємо Вам дані через електронну форму, які інформують про стан замовлень та інформації про пункти відправлення-отримання. Замовлення виконуються в будні дні з понеділка по п’ятницю з 8.00 – 18.00. Якщо Ви створюєте замовлення в після робочий час, у вихідні та святкові дні – виконання замовлення починається в найближчий робочий день.

Час реалізації замовлення і доставка

Стандартний термін виконання замовлення становить до 14 робочих днів, за умови належного заповнення форми замовлення та своєчасної оплати. Незалежно від доставки і способу оплати наша компанія намагається в процесі підготовки замовлення, не перевищувати 5 робочих днів. Підготовка поставки не включає час отримання клієнтом або перевізником. Термін договору може бути продовжений з незалежних причин (погода, технологічні збої) – в цьому випадку, ми завжди контактуємо з клієнтом і час доставки встановлюємо індивідуально.

Компанія WORTEX завжди прагне зберегти Ваш час

Час доставки – термін замовлення оплачений банківським перерахунком залежить від дати отримання підтвердження про зарахування коштів за рахунком – з нашого боку ми намагаємося, щоб до 7 робочих днів замовлення було відправлене з урахуванням доставки до клієнта. Стандартний термін поставки перевізника становить 2 – 3 робочих дні з часу відправлення вантажу.
Тим не менш, 99% вантажів, доставляються переважно вчасно. Термін доставки залежить від типу перевізника. Термін поставки не відштовхується від часу замовлення! На жаль, ми не маємо ніякого впливу на якість роботи перевізника, а в разі будь-яких зауважень у нас і Вас завжди є можливість написати скаргу. Стандартна вартість доставки кур’єром становить приблизно 600 гривень – за 1 котел. Вартість доставки залежить від замовленої кількості котлів і обладнання. Для кожного додаткового пункту замовлення множиться пропорційна кількість місць.

Оплата

Оплата накладеним платежем це – гроші отримує кур’єр, який доставить Вам вантаж. У вартість кур’єрської послуги завжди включається сума зворотньої доставки плюс оплата за зворотню доставку коштів. Оплата готівкою це – оплата можлива тільки для замовлень, отримання яких, відбувається на виробництві. Самовивіз товару завжди повинен бути узгодженим по телефону або по електронній пошті, принаймні за два дні до запланованого відвантаження. Це пов’язано з необхідністю підготовки товарів через склад. Банківський переказ – товари відправляються після оплати на наш банківський рахунок. Трансфери записуються у будні дні, з понеділка по п’ятницю. Зазвичай це 1-2 дня після успішного зарахування. У разі перерахунку через Приват Банк відправлення може здійснитись у той же день.

Відвантаження

Особистий відбір – на території виробництва, за попередньою домовленістю, принаймні за 2 робочих дні до запланованого відбору. Експедиція пересилки вантажів – можлива після зарахування коштів на рахунок або опції післяплати (накладеної на вантаж вартості продукту + вартість пересилання коштів).

Наявність товару

Всі продукти, що виготовляються нашою компанією є в наявності на складі. Винятком може бути пікове сезонне завантаження або твердопаливні котли великої потужності.

Безпечні покупки

Ми знаємо як важко заробляються не тільки гроші, але й ім’я. Наші компанії не цікаво заробити погану репутацію.

Рахунки-фактури та квитанції

Компанія “WORTEX” видає на всі продукти, що виготовляються, квитанції, рахунки-фактури або товарні накладні за запитом. Якщо Ви хочете отримати товарну накладну – при замовленні, встановіть прапорець, який вказує, що Ви купуєте для компанії і заповніть відповідне поле. Документ про купівлю відправляється з вантажем або електронною поштою після купівлі.

Рекламація та повернення

Якщо, у Вас виник будь-який запит з питанням подачі скарги, поверненням і відмовою від договору поставки, будь ласка, зв’яжіться з нами за такими контактними даними: (мобільний телефон: 068 77 28 777, 099 30 46 777); адреса електронної пошти: office@wortex.com.ua.
Найбільш важливі причини та зауваження розгядаються в письмовій відповіді!