Сучасні технології по обробці металевих конструкцій

Виробництво твердопаливних котлів, акумулюючих ємностей та металевих конструкцій “Вортекс” використовує для обробки металу лише сучасні найновіші технології! Розкрій металу виконується лише плазмовою різкою, завдяки якій металеві конструкції, деталі будуть мати точні розміри, кути. Зварювання проводиться лише зварювальним півавтоматом відомої провідної компанії ESAB, зварювальні шви будуть служити довгі роки. Гнуття сталі виконується гідравлічними листогибами, які дозволяють згинати метал товщиною до 10мм. Фарбуються котли та обладнання в спеціально оснащеній кімнаті, з фарбувальною камерою і оптимальною температурою повітря, для правильного висихання фарби. Витяжні вентилятори через повітряні канали звільнюють приміщення від диму, тим самим дозволяють зварювальнику працювати в хороших умовах.
Розкрій металу

Розкрій металу за допомогою плазмової різки фото

Плазмова різка – ефективний, економічний і точний засіб для різки металу. Використання такого сучасного обладнання дає нам можливість швидко, оперативно і насамперед якісно виготовляти заготовки для нашої продукції.

[згорнути]

Зварювальний півавтомат esab

Зварювальний півавтомат ESAB фото

Використання зварювального напівавтоматичного обладнання дозволяє отримувати якісні зварювальні шви, які значно кращі стандартних електродів.

[згорнути]

Листогиб

Гідравлічний листогиб фото

Гідравлічні листогиби – високоякісне сучасне обладнання для гнуття листового металу, листогиб здатний вигинати метал з товщиною 12 мм. Використання гідравліки збільшує точність згину.

[згорнути]

Фарбувальна камера

Фарбувальна камера фото

Для хорошого фарбування й створення оптимальної робочої зони дуже важливо видаляти фарбовий пил і пару розчинника.

[згорнути]

Димовидалення

Вентиляційна система димовидалення фото

Система вентиляції ділянки зварювальника додатково містить фотодатчик, датчик температури і пристрій автоматичного управління. тим самим дозволяють зварювальнику працювати в хороших умовах

[згорнути]

Наше виробництво завжди в курсі виходу на ринок нових технологій. Також сучасні технології  з кожним днем закупляються, для правильного виготовлення твердопаливних котлів, акумулюючих ємностей та металевих конструкцій!