Автоматика для котлів та насосів опалення

Автоматика для котлів та насосів опалення фото

Наше виробництво встановлює автоматику та турбіну одного від кращого польського виробника KG-Elektronik.

Переваги автоматики для котла CS-19

При виборі автоматики ми зупинились на кращій на нашу думку автоматиці CS-19, яка має можливість керуванням:

  • насосом центрального опалення,
  • насосом гарячого водопостачання,
  • надмуховим вентилятором,
  • можливість підключення кімнатного термостата,
  • оснащена розумним контролем Control Smart.

Про компанію KG Elektronik

Компанія KG-Elektronik – це провідний виробник контролерів для насосів та котлів центрального опалення. Завдяки багаторічному досвіду, отриманого в ході виробництва контролерів на польському ринку, їх продукти відрізняються гарною якістю і задовільняють запити найбільш вимогливих клієнтів.

Виробник автоматики для котлів KG Elektronik фото

Офіс виробника, що знаходиться в Польщі, є одночасно європейським представництвом компанії. Тут перетинаються європейські торгові шляхи із заходу на схід і з півдня на північ. Завдяки такому розташуванню, компанія в змозі надати відмінний обслуговуючий персонал і підтримку для найбільших галузевих компаній. Починаючи з 1999 року, компанія поставляє продукцію контрагентам всієї Європи, забезпечуючи повну доступність продуктів.

Компанія KG-Elektronik досягла високої позиції у виробництві і продажах контролерів і гідравлічних аксесуарів на ринках усього світу. Продукти компанії присутні на ринку України, Росії, Казахстані, Литві, Румунії, Білорусії, Словаччини, Німеччини, Австрії.

Плануючи майбутню діяльність, компанія KG-Elektronik постійно здійснює інвестиції свого капіталу в розвиток і розширення пропозиції. Власна проектна база, яка складається з команди професійних проектувальників, дозволяє компанії щорічно вводити на ринок нові моделі оригінальних контролерів KGE.

Компанія постійно прагне до того, щоб пропозиція відповідала швидко змінюючим потребам клієнтів, усвідомлюючи, що зусилля задовольняють їхні побажання.

Автоматика та вентилятори для котлів фото